Sierpień
27

Darmowo w Studio Dakini

Autor: Informacja prasowa
dakini

Joga, tai chi, makrobiotyka, belly dance… Studio Dakini w Bielsku-Białej zaprasza na niezwykły dzień otwarty. Miejsce, które kojarzy się przede wszystkim z kulturą dalekiego wschodu, zaprasza także na inne formy połączenia czegoś, co wspaniale wpływa na ciało, z tym co znakomicie rozwija duchowo. Tego dnia będzie można skorzystać z wszystkich zajęć bezpłatnie.

Dzień otwarty zaplanowano na sobotę 6 września. Program jest tak bogaty, że wypełni cały dzień. Początek o 9:00. Nie mogło być inaczej, po wprowadzeniu tematycznym, dzień rozpocznie się od sesji jogi.

– Joga na dobry początek dnia, a potem cały czas będzie ciekawie. Chcemy pokazać, że możliwości jest naprawdę dużo. Coraz więcej osób świadomie dba o swój rozwój, zarówno ten fizyczny, jak i emocjonalny. Często jednak dość dużo czasu, zajmuje znalezienie właściwej dla siebie ścieżki. Chcemy to ułatwić. Stąd też urozmaicenie dnia różnymi zajęciami. Dodatkową atrakcją będą pokazy: ceremonii parzenia herbaty z bielską herbaciarnią Assam, tańca brzucha w wykonaniu Larissy, czy jogi, którą zaprezentuje Bogusław Orkisz – wymienia właścicielka Studio Dakini, Aleksandra Żochowska.

W trakcie Dnia Otwartego Studio Dakini będzie można również wziąć udział w ćwiczeniach medytacyjnych, warsztatach oddechowych, zajęciach tai chi, a na zakończenie zanurzyć się w dźwiękach gongu, który znakomicie wpływa na relaksację i wewnętrzne wyciszenie. Zaplanowano również poczęstunek makrobiotyczny oraz warsztaty na temat zdrowego odżywiania.

– Jesteśmy tym co jemy, ktoś może uznać, że to frazes. Jednak biorąc pod uwagę tempo życia, oraz to jak się odżywiamy, trudno się dziwić, że coraz więcej osób zaczyna chorować. Skoro więc dbamy o to, by ćwiczyć, by dbać o swój wewnętrzny rozwój, należy również pamiętać o tym, by stosować się do odpowiedniej diety, która z pewnością ułatwi nam funkcjonowanie – dodaje Aleksandra Żochowska.

Dzień otwarty jest bezpłatny dla uczestników. By wziąć w nim udział, wystarczy się zapisać, telefonując pod numer 531 576 198 lub mailowo na adres: dakini@dakini.pl.

„Dakinie wspierają praktykujących w ich drodze do oświecenia, tak moim pragnieniem jest, aby Studio Dakini było wsparciem dla wszystkich w rozwoju wewnętrznej świadomości poprzez świadomą pracę z ciałem i umysłem" – to cel, który od początku przyświeca pomysłodawczyni studia Aleksandrze Żochowskiej.

Źródło: Żywiec Media, Foto: Studio Dakini
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *