Marzec
16

Diverse Downhill Contest na Górze Żar – startują zapisy

Autor: Informacja prasowa
Plakat (Small)

Rozpoczęcie sezonu downhillowego zbliża się wielkimi krokami. Niespełna półtora miesiąca pozostało do rozpoczęcia zawodów i niezwykłej rywalizacji w zjeździe na rowerach. Wkrótce ruszają prace z przygotowaniem trasy do pierwszej odsłony Diverse Downhill Contest 2015 i jednocześnie pierwszej edycji Pucharu Polski.

Tym razem rozpoczęcie sezonu zawodów pucharowych odbędzie się w Międzybrodziu Żywieckim na górze Żar cieszącej się ciekawą, szybką i długą trasą.

Już 25-26 kwietnia br. zawody Diverse Downhill Contest zweryfikują formę i jakość przygotowania sportowego riderów w naszym kraju. Jak na pierwszą edycję Diverse Downhill Contest przystało spodziewamy się także wielu obcokrajowców licznie odwiedzających nas rok rocznie, traktujących uczestnictwo w Diverse Downhill Contest jako rozpoczęcie sezonu w Europie Środkowo-Wschodniej. Zapisy  potrwają do 23 kwietnia br. do godziny 24:00. Link do zapisów: http://race-timing.pl/organizacja_zawodow/zawody/zapis/249/zapisy.html

Przypominamy, że w Diverse Downhill Contest startować mogą zawodnicy obojga płci – licencjonowani, jak i amatorzy w kategoriach tzw. Hobby. Więcej o kategoriach startowych oraz warunkach uczestnictwa na oficjalnej stronie zawodów http://www.downhillcup.eu/.

Organizatorzy wydarzenia podobnie jak w ubiegłym roku przygotowują kilka niespodzianek oraz dodatkowych atrakcji dla zawodników i kibiców. Z pewnością nie zabraknie konkursu Diverse Foto Contest i Monster Best Whip.

Oficjalna strona: http://www.downhillcup.eu/.

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/downhillcontest

Więcej informacji na stronie organizatora: www.sportainment.pl

Źródło, foto: M. Łukaszuk
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *