Listopad
13

Liczymy na lepszą wiosnę

Autor: Mariusz Hujdus
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tradycyjnie, na naszych łamach nie może zabraknąć miejsca dla piłki nożnej młodzieżowców. Podajemy wyniki z dwóch ostatnich kolejek.

W czwartek 3.11.2011r rozegrany został mecz ostatniej kolejki bielskiej ligi okręgowej trampkarzy starszych na boisku Śrubiarni Żywiec pomiędzy:  Czarni Góral Żywiec   –     Orzeł Kozy, zakończony wynikiem 3-0. W sobotę 5.11.2011 w śląskiej lidze juniorów młodszych mecz pomiędzy: Czarni Góral Żywiec  –  GKS Tychy zakończył się wysokim zwycięstwem młodych Górali aż 7:0.

W Dniu Niepodległości  11.11.2011r w lidze okręgowej pierwsza drużyna trampkarzy starszych Czarni Góral Żywiec zagrała pierwszy mecz… wiosenny, a dokładniej przeniesiony z rundy wiosennej. Przeciwnikiem drużyny z Żywca byli zawodnicy BKS Bielsko-Biała. Mecz zakończył się zwycięstwem 2:0 naszych reprezentantów, dzięki czemu umocnili się oni na drugiej pozycji w tabeli bielskiej ligi okręgowej.

W sobotę 12.11.2011r. w ostatniej kolejce śląskiej ligi juniorów młodszych na boisku w Zabrzu SKS Gwarek Zabrze wygrał z drużyną Czarni-Góral Żywiec 5-1, natomiast w niedzielę 13.11.2011r. w śląskiej lidze juniorów starszych w ostatniej kolejce na boisku Czarni Góral Żywiec uległ drużynie Zagłębie Sosnowiec S.A. 1-2.

Liczymy, że wiosnę zawodnicy młodzieżowi z Żywca powitają w lepszych nastrojach, a trampkarze starsi powalczą o zwycięstwo w swojej klasie rozgrywkowej.

Redakcja "Sportowego Żywca" bardzo dziękuje za przekazywanie bieżących wyników rozgrywek młodzieżowych radnemu miasta Żywca panu Jarosławowi Gowinowi. Do potyczek młodzieżowców z naszego regionu, wrócimy z pewnością na wiosnę!

 


Zobacz więcej na temat:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *