Marzec
05

Marcin Górny trenuje przed sezonem

Autor: Łukasz Kos
gorny_rajd

W minioną sobotę załoga reprezentująca barwy portalu sportowyzywiec.pl oraz Kroniki Beskidzkiej – Marcin Górny/Zbigniew Cieślar zoorgnizowali co-drive dla sponsorów w miejscowości Mucharz koło Suchej Beskidzkiej. Jeżdżono na dawnym odcinku Rajdu Krakowskiego na którym zostanie utworzony sztuczny zbiornik retencyjny – Świnna Poręba.

W czasie trwania przejazdów panowała słoneczna pogoda, która sprzyjała zarówno oglądającym jak i podróżującym na prawym fotelu Forda Fiesty R2 Marcina Górnego. Goście którzy zostali zaproszeni na co-drive wysiadali z samochodu z uśmiechem na twarzy i z wielkim szacunkiem co do jazdy Marcina i osiągów samochodu, który mimo niewielkich gabarytów dawał mnóstwo frajdy z jazdy przybyłym gościom jak i samemu Marcinowi, który dzięki temu mógł rozprostować „kości” przed zbliżającym się sezonem.

Swoje najbliższe plany startowe Marcin Górny uzależnia od zdobycia funduszy na starty. Najbliższym rajdem w jakim planuje wystartować załoga jest Rajd Świdnicki odbywający się w drugi weekend kwietnia w okolicach Świdnicy. Trzymamy kciuki aby Naszej załodze udało się pozyskać brakujący budżet i wystartować zarówno w rajdzie Świdnickim jak i w pozostałych Rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Źródło, foto: Ł. Kos
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *