Wrzesień
09
Inne dyscypliny    Pływanie    Triathlon   
0

Mistrzostwa Żywca w Aquatlonie

Autor: Informacja prasowa
aquatlon (Medium)

W słoneczną niedzielę 7 września br. na Żywieckim Jeziorze odbył się OTWARTE MISTRZOSTWA ŻYWCA w  AQUATLONIE.

Od samego rana na Plażę Miejską przy ulicy św. Wita nad Jezioro Żywieckie przybywali zawodnicy wraz z  trenerami, rodziny i znajomi uczestników, którzy gorąco dopingowali swoich fanów.  W uroczystym otwarciu  oraz dekoracji zwycięzców Otwartych Mistrzostw Miasta Żywca w Aquatlonie uczestniczył  Burmistrz Miasta Żywca – Pan Antonii Szlagor.                                                        

W klasyfikacji generalnej mężczyzn najlepszym okazał się aquatlonista z numerem startowym 12 – Mateusz Jura z Żywca,  który trasę pokonał w czasie 40:14.7 min.  Drugie miejsce zajął Arkadiusz Baranowski z Bielska Białej  z czasem- 40:40.7,  trzecie miejsce należało do Mariusza Bratka z Częstochowy jego czas to – 42:08.2.  Wśród kobiet na zaszczytnym pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej z czasem 44:07.7 min. uplasowała się zawodniczka numer 9, Magdalena Giet  z Dzierglowic. Na drugim miejscu uplasowała  się zawodniczka z Żywca Katarzyna Czul z czasem 55:49.0.                                                                                                                   

Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn,  jak również zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy , natomiast zdobywcy trzech pierwszych miejsc w kategoriach wiekowych zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi. Wszyscy zawodnicy jak również kibice otrzymali gorący posiłek oraz wodę „Żywiec Zdrój”.

Źródło: E. Wojtyła, foto: MOSIR
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *