Listopad
25
0

Nowości na „Sportowym Żywcu”

Autor: admin
ZM

Dość długo, bo przez kilka miesięcy przygotowywaliśmy się do uruchomienie strony „Sportowy Żywiec”. Chcieliśmy aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Udało się to nam… częściowo. Kiedy serwis ruszył pełną parą, zorientowaliśmy się, że jest kilka poprawek do zrobienia. Mało tego uważamy, że innowacje trzeba wprowadzać przez cały czas. Dzisiaj opowiemy Wam o kilku najnowszych.

Cały czas – dzięki aplikacji Google Analytics śledzimy, czego najchętniej szukają nasi Czytelnicy. Czytają nas głównie mieszkańcy Żywiecczyzny, sporo wejść odnotowujemy jednak w Bielsku-Białej, na Śląsku i w Małopolsce. Mało tego, chociaż nie minęły jeszcze dwa miesiące od naszego prawdziwego startu w sieci, to już możemy pochwalić się swoimi Czytelnikami za granicą. Czytają nas w: Wielkiej Brytanii, Turcji, Słowacji, Niemczech, Austrii, Norwegii, Szwecji i Belgii!

Nie byłoby tej strony, gdyby nie nasi autorzy. Obecnie jest ich czworo, w tym towarzystwie jedna pani – Kasia Widzyk, specjalistka od piłki nożnej kobiet. Nasze łamy są jednak otwarte dla każdej osoby chcącej pisać o sporcie.  Jak napisać artykuł piszemy u dołu strony. Ponadto nasza oferta jest adresowana do klubów sportowych, organizatorów imprez oraz sportowców. Jeżeli robicie coś ciekawego, napiszcie o tym do nas, a my z całą pewnością taką informację opublikujemy. Oczywiście bezpłatnie, bo to dla nas priorytet – chcemy popularyzować sport na Żywiecczyźnie, jako najlepszą formę przeciwdziałania wszelkiego rodzaju zagrożeniom społecznym. Ponadto nic nie wzbudza tak dużych emocji, jak sportowa rywalizacja.

Od dzisiaj wprowadziliśmy kilka znaczących zmian w naszym serwisie. Podstawowa to taka, że ikona wpisu po jej naciśnięciu otwiera się w postaci dużego zdjęcia. Ponadto pod każdym artykułem można kliknąć kolejne interesujące nas teksty z danej kategorii. No i chyba ta, naszym zdaniem najciekawsza, pod każdym z tekstów można kliknąć ikonkę jednego z mediów społecznościowych (facebook, twitter, blogger), by udostępnić na swoich tablicach treści zawarte na naszej stronie. To udogodnienie ma Wam ułatwić popularyzację informacji zawartych w naszym serwisie. Cały czas czekamy jednak na Wasze propozycje rozwiązań, które mogą jeszcze bardziej poprawić jakość naszego serwisu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *