Październik
28

Piłka ręczna z Moniką Rybarską

Autor: Mariusz Hujdus
Pilkarki reczne

To prawdziwa gratka dla młodych dziewczyn chcących zagrać w piłkę ręczną. Wystarczy, że mieścisz się w przedziale wiekowym między VI klasą szkoły podstawowej, a III klasą gimnazjum spróbuj swych sił w tej dyscyplinie sportu. Zajęcia prowadzi była zawodniczka Ekstraklasy Piłki Ręcznej w Polsce Monika Rybarska.

Monika Rybarska to osoba, której fanom piłki ręcznej przedstawiać nie trzeba. Występowała w barwach KRP Ruch Chorzów, KSS Kielce i AZS AWF Katowice. Jednocześnie wyczynowy sport godziła z nauką, kończąc studia na katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Obecnie jest trenerem piłki ręcznej w SMS ŻAPN w Żywcu. Jednocześnie swoją wiedzę chce przekazać młodym adeptkom „szczypiorniaka”. Dlatego już od 12 listopada będzie można brać udział w zajęciach dla młodych piłkarek ręcznych. Zajęcia będą odbywały się w hali MOSiR w Żywcu, przy ulicy Zielonej 7. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 792 123 223 lub mailowo pod adresem: monikarybarska@gmail.com. Zachęcamy do udziału w tych zajęciach.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *