Wrzesień
03

Reaktywacja

Autor: Mariusz Hujdus
Sportowy Zywiec

Szanowni Państwo! Jak pewne zauważyliście w ostatnich tygodniach na stronie www.sportowyzywiec.pl niewiele ciekawego się działo. Ostatni news pochodził z 14 czerwca, a więc jeszcze sprzed wakacji. Wakacje się skończyły, najwyższa pora by przywrócić dawne funkcjonalności. Za nami Euro 2012, za nami Igrzyska Olimpijskie w Londynie, zatem czas wielkich ogólnonarodowych imprez.  Przed nami natomiast wiele sportowych przeżyć na Żywiecczyźnie!

Czas więc najwyższy, by z powrotem zaglądać na własne podwórko, cieszyć się małymi i dużymi sukcesami naszych sportowców. Jak zwykle będziemy starali się pisać o sporcie ciekawostkowo, przedstawiając sylwetki sportowców i ich pasje. Będziemy w dalszym ciągu współpracować z portalem www.zywiecki24.pl. Już wkrótce, bo 15 września szykuje się kolejna emisja turnieju piłki ręcznej na żywo z Łękawicy. Wierzymy, że i tym razem będzie tak ciekawie i sympatycznie, jak na turnieju w Węgierskiej Górce, który mieliśmy przyjemność dla Was komentować. Będą też kolejne sportowe rozmowy w obu portalach.

Jak zwykle mniej będzie piłki nożnej niż w innych portalach. Są portale, które robią to lepiej i szybciej od nas (po raz kolejny ukłony w stronę zaprzyjaźnionego portalu www.aklasazywiec.pl). Będziemy natomiast chcieli aby nasz portal był bardziej dynamiczny. Chcemy aby pojawiały się również krótkie, dosłownie kilkuzdaniowe teksty informacyjne, by mieć jak największych newsów z innych dyscyplin niż tylko piłka nożna.

Informujemy organizatorów imprez, że informacje o przeprowadzanych zawodach można przesyłać do nas na adres biuro@zywiecmedia.pl. Czekamy zarówno na zapowiedzi, jak i na relacje. Cały czas czekamy na osoby chętne do współpracy z naszym portalem. Wierzymy, że wspólnie można osiągnąć naprawdę dużo. Zatem miłego czytania i… współdziałania!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *