Kwiecień
25
0

Ruszamy, ruszamy!

Autor: admin
Reczna

Długo czekaliśmy na inaugurację tej strony, chcieliśmy bowiem dopracować jej koncepcję, nasz pomysł, a także wszystkie formalności. Między innymi dzięki temu „Sportowy Żywiec” jest zarejestrowanym tytułem prasowym, który jest wydawany jako dziennik internetowy.

O czym chcemy pisać? O wszystkim, co związane ze sportem, ale od wyników i tabel, bardziej interesuje nas socjologia sportu. Ciekawi ludzie i ciekawe zjawiska. Będziemy zapowiadać sportowe wydarzenia i je komentować. Nie będziemy rywalizować z portalami, które jako pierwsze podają wyniki, bo uważamy, że rynek newsowych serwisów sportowych na Podbeskidziu jest już mocno nasycony! Polecamy odwiedzanie takich stron, jak www.beskidsport.pl, www.sportowebeskidy.pl, czy www.beskidzkapilka.pl.  Tam wyniki można znaleźć praktycznie zaraz po zakończeniu spotkania.  U nas znajdziecie komentarze do tych wyników, a z czasem również opinię ekspertów.

Dla nas w odróżnieniu od innych serwisów, priorytetem nie będzie piłka nożna. To jedna z wielu pięknych dyscyplin sportu, które występują na Żywiecczyźnie, ale unikając różnego rodzaju rankingów popularności dyscyplin, chcemy każde wydarzenie sportowe traktować na równi. My zaglądamy głębiej, interesuje nas radość z osiąganych wyników i łzy porażki, a nie suchy wynik!

Chcemy w tym miejscu pokazywać również ludzi, o których często się zapomina, a bez których lokalny sport nie miały szans na przetrwanie, to działacze, sponsorzy, a także kibice, czyli wszyscy ludzie, którzy oddają własny czas, a nierzadko i sporo grosza, by to wszystko mogło „hulać”.

Nie pozostaje nam zatem w tym miejscu nic innego, jak tylko życzyć przyjemnej lektury!

Zespół Redakcyjny


Zobacz więcej na temat:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *