Luty
19

Światowy Dzień Jogi w Bielsku-Białej

Autor: admin
1486600_853247014738988_2108017400228685968_nBB

Z okazji Światowego Dnia Jogi jogini z Bielska-Białej zasilą swoim udziałem światowy 24-godzinny maraton jogi. Światowy Dzień Jogi nie jest jednak kolejnym z wydarzeń pochodzących z kalendarza świąt nietypowych lecz ogólnoświatowym projektem z bardzo poważnym przesłaniem i godnym naśladowania celem. Organizatorem wydarzenia w Bielsku-Białej jest Studio Dakini.

Organizatorzy Światowego Dnia Jogi w Bielsku-Białej zapraszają wszystkich joginów – stałych bywalców, ale również nowicjuszy, mężczyzn, kobiety (bez względu na umiejętności). Spotkanie odbędzie się w niedzielę 22 lutego, aby zjednoczyć się z całym światem w 24-godzinnej praktyce światowego maratonu jogi! Studio Dakini znajduje się już na oficjalnej liście partnerów: http://www.world-yoga-day.org/cms/whosin

W programie przewidziano: zajęcia jogi prowadzone przez Martę Kasię Dwornik Mygę, Abby Delsol, Wojtka Mygę i Olę Żochowską. Będzie to również okazja ku temu, by poznać każdego z prowadzących. Sesja jogi zakończy się Relaksacją w Dźwięku – KONCERTEM GONGÓW we wspólnym wykonaniu Abby DelSol i Oli Żochowskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zachęcają do zabrania również swoich znajomych.

Światowy Dzień Jogi wypada w tym roku w niedzielę 22 lutego. Tego dnia pomiędzy 11:00 a 13:00 czasu lokalnego każdej strefy czasowej organizowane są zajęcia jogi. W rezultacie przez 24 godziny na całej kuli ziemskiej ludzie spotykają się na praktyce jogi , tworząc bardzo fajną wspólnotę miłośników i przyjaciół jogi.

Czemu służy ten 24-godzinny maraton?
Spotkaniu towarzyszy szlachetny cel. Każdego roku osoby biorące udział w Światowym Dniu Jogi dedykują swój czas, energię i dobrowolne datki pieniężne projektowi związanemu z wspieraniem praw człowieka. W tym roku celem tym jest organizacja TARA www.taraprojects.com , której jednym z punktów programowych jest szerzenie edukacji wśród dziewczynek z obszarów wiejskich w Kenii.

Szczegółowe informacje na temat Światowego Dnia Jogi w Bielsku-Białej można uzyskać w Studio Dakini, które znajduje się w Bielsku-Białej, przy ulicy Partyzantów 44. Informacje można znaleźć również na stronie www.dakini.pl oraz na facebooku (https://www.facebook.com/Dakini.Chai.Cafe?fref=ts). Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *