Grudzień
01
Inne dyscypliny    Taniec   
0

Taniec (i nie tylko) dla seniorów

Autor: admin
swing

Fundacja Artystyczno-Sportowa „Swing” zaprasza   od grudnia do klubu seniora ! Mnóstwo ciekawych zajęć i niezwykłych chwil ! Zapisując się do klubu otrzymujesz kartę członkowską i nie ponosisz prawie żadnych kosztów a pozwalasz nam wspólnie tworzyć ten niezwykły klimat.

Póki co fundacja prowadzona przez Michała Stasicę proponuje, a jakże zajęcia z tańca dla seniorów z elementami choreoterapii. Można zapisać się również na zajęcia z chóru, a od stycznia również plastyczne – z decoupage’u. Jak przekonuje jednak pomysłodawca zajęć, nie wyklucza, że w przyszłości tych zajęć będzie znacznie więcej.

– Udało się powołać do życia fundację, która ma różne cele statutowe, w tym aktywizację ludzi starszych. Myślę, że ta propozycja z czasem będzie cieszyła się coraz większym zainteresowaniem, a dla nas będzie to duża satysfakcja – mówi Michał Stasica.

Koszt uczestnictwa w zajęciach jest naprawdę niewielki, ponieważ wynosi zaledwie 10 zł miesięcznie. Jedynymi warunkami do uczestniczenia w nich są ukończone 60 lat i posiadanie legitymacji emeryta/rencisty.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *