Maj
15
Taniec   
0

W MCK tańczono popisowo!

Autor: admin
taniec

12 maja br., odbył się I Amatorski Turniej Tańca Nowoczesnego SHOW DANCE ŻYWIEC 2013, w którym udział wzięło 57 zespołów z Żywca oraz Jastrzębia Zdroju.

Zespoły prezentowały się w dwóch konkurencjach tanecznych: DISCO DANCE, BREAK DANCE i HIP HOP z podziałem na III kategorie wiekowe: Dzieci do 11 lat, Juniorzy od 12 do 15 lat oraz Seniorzy powyżej 15 lat. Patronat Honorowy nad Turniejem sprawował Pan Antoni Szlagor – Burmistrz Miasta Żywca, który tym samym obdarował wszystkich uczestników medalami i dyplomami za udział oraz pucharami za Miejsca I,II i III. Pan Burmistrz przyznał także za całokształt tanecznej działalności 2 Puchary Burmistrza Miasta Żywca najlepszej Turniejowej Formacji oraz Mini Formacji. Natomiast Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu Pan Marek Regel przyznał 2 Puchary Dyrektora MCK dla najlepszej Solistki i Duetu SHOW DANCE 2013.


Nagrody wręczał także Radny Miasta Żywca Pan Paweł Szczepanik.

Wszyscy uczestnicy wraz z organizatorami, instruktorami oraz rodzicami na zakończenie turnieju wzięli udział w tanecznej zabawie i odtańczyli wspólnie z klubem fitness „FORMA” z Żywca ZUMBĘ.

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu oraz kierownik I Amatorskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego – Anna Maślanka dziękują wszystkim zespołom i instruktorom za udział w SHOW DANCE ŻYWIEC 2013.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *