Kwiecień
28

Wbiegną na Grojec

Autor: admin
Bieg na Grojec

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na XXI Wiosenny Bieg Przełajowy na Grojec. Z pewnością i tym razem nie zabraknie emocji. Biegacze wystartują już w najbliższą sobotę. Przed nimi trudna, górska trasa.

Początek biegu o godz. 11.  Jednak chętni do startu mogą zgłaszać się w Dziale Organizacji Imprez Organizacji Sportowo-Rekreacyjnych w siedzibie MOSiR-u lub bezpośrednio przed startem w biurze zawodów. Startowe wynosi 20 zł od osoby dorosłej oraz 15 zł od młodzieży. Zawodnik, który zechce wystartować powinien przedstawić zaświadczenie lekarskie lub złożyć oświadczenie, w którym zapewnimy, że nasz stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w rywalizacji sportowej.

Długość trasy to 4,9 km, różnica wzniesień wynosi aż 310 metrów.  Trasa biegu prowadzi drogą asfaltową wzdłuż rzeki Koszarawy, później szlakiem turystycznym oznakowanym kolorem żółtym. Dodatkowo oznakowana zostanie kolorowymi traserami i bibułą.

W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni, którzy ukończyli 14 rok życia, przy czym w przypadku małoletnich konieczna jest zgoda rodziców.

Bieg zostanie rozegrany w klasyfikacji generalnej mężczyzn i generalnej kobiet oraz w grupach wiekowych. Klasyfikacja w grupach wiekowych prowadzona będzie pod warunkiem startu w danej grupie co najmniej 5 zawodników.  Jak informują organizatorzy,  za zajęcie miejsca I ,II, III we wszystkich grupach wiekowych zdobywcy tych miejsc otrzymają dyplom oraz upominek. Dla wszystkich zawodników przygotowano pamiątkowy dyplom, wezmą też udział w losowaniu nagród niespodzianek.

Szczegółowe informacje, regulamin biegu oraz formularz startu można znaleźć na stronie http://www.mosir-zywiec.pl. Zachęcamy do biegania!


Zobacz więcej na temat:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *