Listopad
13

Zajrzyj na Dzień Otwarty Podokręgu BOZPN w Żywcu

Autor: Mariusz Hujdus
DARIUSZ MROWIEC

Piłkarskie zmiany zaczęły się w Polsce na kilka miesięcy przed niedawnym wyborem Zbigniewa Bońka na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Znacznie wcześniej wybrano terenowe władze związków piłkarskich. W Podokręgu Żywiec Beskidzkiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej szukają teraz pomysłu na uzdrowienie polskiej piłki nożnej.

I wymyślili – piłkę nożną, przynajmniej tę na najniższym lokalnym poziomie  możesz zreformować i Ty – w tym celu już w najbliższy czwartek w Podokręgu BOZPN w Żywcu odbędzie się dzień otwarty! Ze swoimi propozycjami, uwagami i sugestiami może przyjść każdy.  Zaproszenie skierowane jest do piłkarskich działaczy, kibiców i dziennikarzy zajmujących się tematyką sportową.

Dzień otwarty odbędzie się w najbliższy czwartek, 15 listopada o 16:30 w siedzibie Podokręgu BOZPN w Żywcu przy ul. Fabrycznej 5 (budynek Chłodni). Przyjść może każdy, kto ma uwagi, zastrzeżenia, ale też propozycje i sugestie związane z funkcjonowaniem żywieckiej piłki nożnej.

– Bardzo często czytam na Internecie różne uwagi, często krytyczne, które bardzo często wynikają z nieznajomości przepisów. Nie chowamy głowy w piasek, chcemy rozmawiać i wyjaśniać pewne rzeczy. Czekamy też na ciekawe propozycje. Nie mamy patentu na nieomylność, a jeżeli ktoś ma ciekawe pomysły, to czemu nie spróbować wspólnie wcielić ich w życie. Najważniejsze jest to, że chcemy rozmawiać z ludźmi, którzy do nas przyjdą, a nie dyskutować z anonimowymi wpisami w Internecie, bo to nie ma najmniejszego sensu – mówi Dariusz Mrowiec, prezes Podokręgu Żywiec BOZPN.

 

Czy dzień otwarty Podokręgu przyniesie jakieś nowe rozstrzygnięcia lub propozycje? Z pewnością warto ich szukać. 

 

 

 


Zobacz więcej na temat:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *