Lipiec
25

Zapraszamy na mecz AmpFutbolu

Autor: admin
25_filtered

Pierwsza na Śląsku drużyna piłki nożnej osób po amputacjach zaprasza na mecz Kuloodporni Bielsko-Biała, pierwsza na Śląsku drużyna piłki nożnej osób, po amputacjach, zaprasza zaprasza 01.08.2015 (sobota) na mecz pokazowy. Ich przeciwnikiem będę bardzo ambitni i utalentowani młodzi ludzie reprezentujący magazyn redakcjaBB. Mecz odbędzie się w Bielsku-Białej na Orliku przy Parku Słowackiego Amp Futbol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportowych osób niepełnosprawnych. W ostatnich latach rozpoczęły się intensywne prace aby ta odmiana piłki nożnej znalazła się na Paraolimpiadzie. W Amp Futbol mogą grać osoby po jednostronnej amputacji (bramkarz jest po amputacji ręki, zawodnicy z pola po amputacji nogi) oraz osoby z wrodzonymi wadami kończyn. Wiek i płeć nie mają znaczenia.

Sędzią meczu będzie Pan Mateusz Żyła, obecnie zawodnik MRKSu Czechowice-Dziedzice, który już w wieku siedemnastu lat zaliczył debiut w polskiej ekstraklasie. 

Wstęp na mecz jest darmowy,a wśród kibiców rozlosowane zostaną upominki ufundowane przez TS Podbeskidzie, Radio Bielsko, Fitness Blue Sky oraz Joga Studio Ewa Nitka-Dudzik.

Termin i miejsce: 01.08.2015; 9:00 Kompleks Sportowy “Orlik” przy Parku Słowackiego w Bielsku-Białej
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *