Wrzesień
05

Zaproszenie na jogę

Autor: Mariusz Hujdus
ulotka_A

Organizatorzy Dnia Otwartego Akademii Jogi i Medytacji zapraszają mieszkańców Żywca i powiatu żywieckiego do Bielska-Białej, gdzie będzie można poznać tajniki jogi, również te mające największy wpływ na poprawę tężyzny fizycznej i doskonałego samopoczucia, dzięki umiejętnym ćwiczeniom fizycznym.

Akademia Jogi i Medytacji serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty. Zaproszenie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych jogą – zarówno praktykujących jak i tych, którzy dopiero zamierzają rozpocząć praktykę. Joga – zdaniem znawców – to nie tylko doskonały relaks dla ducha, ale przede wszystkim dla ciała.

8 września – w tym dniu każdy, kto pojawi się w Studio Helios przy ul. Widok 1 b, będzie mógł posłuchać o jodze, przypatrzeć się jak ćwiczą inni i samemu poćwiczyć. Będzie to wyjątkowa okazja do poznania różnych metod praktyk jogi, opierających się na pracy z ciałem i umysłem.

W części wykładowej wyjaśnimy, czym jest joga, po co ją ćwiczyć i co dobrego wnosi w nasze życie.W części poświęconej praktyce pokażemy jak ćwiczyć jogę oraz jak pracować nad osiągnięciem równowagi miedzy ciałem a duchem.

Spróbujemy wyjaśnić, czym jest medytacja i jak dzięki niej możemy siebie lepiej poznać. Powiemy również o działaniu pranayamy (ćwiczenia oddechowe) i świadomym oddychaniu.Przedstawimy oddychanie jogiczne, jogiczne oddechy oczyszczające oraz wspomnimy o jogicznej metodzie leczenia kataru.

W trakcie dnia otwartego, znajdzie się również miejsce na kulinaria. W tej części powiemy o wegetariańskiej diecie joginów, a specjalistka kuchni makrobiotycznej Ola Kos opowie o zdrowym sposobie odżywiania i zaprosi nas na makrobiotyczny poczęstunek.

Dzięki Herbaciarni Assam i Robertowi Dziechowi poznamy jak powinno się przygotowywać herbatę, aby wydobyć całe bogactwo jej smaku.  Będziemy uczestniczyć w ceremonii parzenia herbatypołączonej z degustacją.

Na zakończenie tego dnia wyjaśnimy działanie jogi gongu i zaprosimy wszystkich na wspaniały koncert gongu i mis tybetańskich.

Z racji na ograniczą liczbę miejsc, chętnych do uczestnictwa prosimy o zapisanie się na wybrane z programu sesje zajęć praktycznych – telefonicznie pod numerem 531 576 198, mailowo joga.medytacja@gmail.com bądź na: www.facebook.com/Akademia.Jogi.i.Medytacji

 

Więcej informacji:

Aleksandra Żochowska

T: 531 576 198

E: joga.medytacja@gmail.com

www.facebook.com/Akademia.Jogi.i.Medytacji

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *