Październik
29
Taniec   
0

Żywczanin oceni najlepszych tancerzy

Autor: Mariusz Hujdus
6134

Michał Stasica, znany w Żywcu (i nie tylko) instruktor  i trener tańca sportowego, właściciel Szkoły Tańca „Swing Żywiec” został właśnie wytypowany do sędziowania Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym.  Mistrzostwa odbędą się w dniach 12-13 listopada w Oleśnicy na Dolnym Śląsku.

Michał Stasica po raz kolejny będzie sędziował najważniejsze zawody tańca sportowego w kraju. Mało kto wie, że tancerz i instruktor tańca prowadzący swoją szkołę w Żywcu ma takie same uprawnienia sędziowskie, jak choćby znana z „Tańca z Gwiazdami” Ivona Pavlowić. Dlatego też organizatorzy turniejów tanecznych bardzo często zapraszają Michała do udziału w jury, by ocenił talent młodych i nieco starszych adeptów tańca.

Tym razem w Oleśnicy będzie oceniał zdolności tancerzy występujących w kategoriach HH i DD. Dla niewtajemniczonych, HH oznacza Hip Hop, zaś DD nie oznacza bynajmniej filmowego Dirty Dancing, lecz Disco Dance.

Ponadto w Oleśnicy swoje umiejętności powinno zaprezentować 5 tancerek, na co dzień trenujących w Szkole Tańca „Swing”. Od razu dodajmy, że będą występować w kategoriach, których nie będzie oceniał sędzia z Żywca.


Zobacz więcej na temat:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *